O NÁS

OKNA

DVEŘE

DOPLŇKY

SERVIS

PORADNA

Kontakt


Pro další informace si napište na mail:

fajnokna@gmail.com

nebo volejte 736608598

Vyhledávání


Provádíme pozáruční servis oken

Vaše okna, která nemusí uplně dobře fungovat, případně "zlobit" a ztěžovat komfort jejich používání, či neplnit jejich požadovanou úlohu často nepřispívají k dobré náladě.

Od toho jsme tu my.

V minulosti proběhlo spoustu výměn okenních jednotek od těch kvalitnějších, až po ty méně povedené. Řada firem zmizela z trhu, nebo se přeorientovala na něco jiného. 

Vetšina oken, převážně těch kvalitních, jde opravit a jejich komfort používání a funkčnost výrazně zlepšit, životnost prodloužit a na místo nečekaných výdajů za nová okna si třeba zajet na dovolenou LastMinute na Cubu. wink

17 let zkušeností s montáží, servisem a řešením problematiky kolem otvorových výplní (prostě oken) už nás poznamenalo na tolik, že si často dokážeme poradit, případně vymyslet několik schůdných variant s doporučením, předběžnou cenou a je na Vás, jak se rozhodnete.

Každá započata hodina práce u Vás doma stojí 500kč na osobu, k tomu doprava 10kč/km. Ceny jsou bez DPH 15% (byt, dům) nebo 21% (pro firmy a nebytové prostory).

Co si za to vlastně kupujete? 

  • naše zkušenosti - víme kam sáhnout, kde potočit, povolit, přitáhnout, či kde sehnat potřebné nové části 
  • rychlost - snažíme se být co nejšikovnější, na práci jsme připravení, používáme kvalitní nářadí a zbytečně "nelelkujem" 
  • máme spotřební meteriál - šroubky, mazací tuk
  • co se doplácí? - pokud je třeba vyměnít kus kování, klika, krytky, silony na žaluzie, přesíťování a jiné. (ceník zde tvoříme)

   

Rada na závěr: pokud se Vám zdá naše cena drahá, nebo se z jiného důvodu chcete do servisu pustit sami, nepoužívejte na mazání kování WDčko. Je super na uvolnění třeba matky, jen sem se nehodí. Použíjte něco, co opravdu maže, třeba olejíček na šicí stroje. Na seřizování zpravidla imbus č.4, připadě příslušný klíč torx.