O NÁS

OKNA

DVEŘE

DOPLŇKY

SERVIS

PORADNA

Kontakt


Pro další informace si napište na mail:

fajnokna@gmail.com

nebo volejte 736608598

Vyhledávání


VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře nabízíme dle Vašich požadavků na míru. Dle použití, četnosti používání a také orientací ke sluníčku doporučíme, jaké dveře jsou pro Váš dům ty nejlepší.

Vchodové dveře, ale i boční dveře třeba do garáže, nebo dílny dodáváme buď to plastové, nebo pro náročnější provoz, obchodní místa i hliníkové.

Standardně dveře osazujeme minimálně 3-mi seřizovatelnými panty, automatickým 3-bodovým zamykáním + 2 bezpečtnostními háky a jednou klasickou střelkou. 

Při porovnávání nabídek dbejte na tloušťku výztuhy v profilech!!!!!!!!! Vyhnete se tak budoucím problémům od kroucení, přes nepříjemné třepání, čí prohýbání rámu, nebo křídla. Námi dodávané dveře mají standardní ocelovou 3mm výztuhu jak v rámu, tak v křídle. 

 

Konečnou konfiguraci a vzhled dveří si určujete sami, my doporučíme a pohlídáme co je reálné pro správnou funkčnost od zaměření, přes montáž, až po správné zednické zaprávení, případě předání rad a zásad při omítání.

Pro náročnější požadavky, či lepší komfort užívání si můžete zvolit odemikání otiskem prstu, kodovou klávesnicí, nebo dálkovým ovládáním, či Bluetooth.